کارشناسی فنی خودرو

کارشناسی فنی خودرو | شاید برای شما هم پیش آمده باشد که اقدام به یک خرید خودرو کارکرده از سایت دیوار، شیپور، باما و … کرده اید. اما بعد از خرید و سند زدن خودرو با چند روز استفاده شاهد مشکلاتی فنی بسیاری شده باشید. و مشاهده همچین مسائلی مطمئنا هزینه های گزاف و دوباره ای بر گردن شما می اندازد. برای جلوگیری از این نوع اتفاق ها شما نیاز به یک کارشناس فنی خودرو دارید.

کارشناسی فنی خودرو

کارشناسی فنی خودرو

کارشناسی فنی خودرو

در گذشته پیدا کردن کارشناس فنی خودرو در تهران با وجود ترافیک بالا، کمبود مکانیک سیار و … بسیار سخت بوده. اما این روزها با تاسیس شرکتهای تشخیص مشکلات فنی خودرو، تشخیص رنگ خودرو، قیمت گذاری خودرو، تشخیص تصادف خودرو. متخصصان در این حوضه ها را به محل های شما اعزام کرده و کارشناسی از فنی خودرو شما همراه با ضمانت تشخیص صحیح. این اطمینان را به شما میدهند که خودرو مورد نظر که قصد خریداری آن را دارید دارای مشکل خاصی نباشد.

تیم کارشناسی همراه کارشناس. با پوشش کلیه نقاط تهران. آماده ارائه کلیه خدمات کارشناسی فنی خودرو در محل مورد نظر شما می باشد. شما میتوانید با تماس به مجموعه ما یک روز قبل از روز موعد اقدام برای خرید خودرو کارکرده. وقت گیری کرده و مجموعه ما. در زمان مقرر سرویس کاران متخصص تشخیص فنی خودرو را به محل در ساعت و روز مقرر اعزارم کرده. و متخصصین ما شروع به کارشناسی و تشخیص نوع خدمات درخواستی شما میکنند. و در آخر ضمانت نامه کتبی با کمال احترام تقدیم شما میکنند.

با انجام خدمات کارشناسی خودرو تیم همراه کارشناس خیالتان بابت خودروی کارکرده ای که میخرید تخت!