کارشناسی تصادف

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، وجود گوشی های هوشمند. خرید و فروش انواع و اقسام لوازم کارکرده در سایتهای اینترنتی به صورت چشمگیری افزایش یافته است. خرید و فروش خودرو نیز یکی از مهمترین محصولات خرده فروشی در اینترنت می باشد. با وجود سایت های خرده فروشی و فروش کالاهای کارکرده مانند خودرو. آسوده ترین راه خریدن یک خودرو کارکرده با توان مالی شخصی هر فرد در سایتهای خرده فروشی می باشد.

کارشناسی تصادف

کارشناسی تصادف

کارشناسی تصادف

خریداران میتوانند خودرو های زیادی مشاهده کرده و با بودجه خود تطبیق داده و انتخاب کنند. انتخاب خودرو از روی عکس، مشاهده شرایط فروشنده، محل فروشنده و … اولین مرحله خرید شما می باشند. مراحل اصلی خرید بازدید خودرو و ارزیابی تصادف ها و رنگهای خودرو می باشد.

بازدید تخصصی از قسمتهای حساس خودرو مانند شاسی، جلو و عقب خودرو، که سالم بودن این قسمتها مهمترین فاکتور انتخاب یک خودرو کارکرده می باشد. شما برای پی بردن به این موضوع. و یا ارزیابی کیفی رنگ خودرو و تشخیص تصادفات احتمالی و شدت و نوع تصادف خودروی مورد نظر نیاز به یک کارشناس تشخیص تصادف دارید. اینکه یک صافکار و یا نقاش خودرو را همراه خود ببرید که این تشخیص ها را انجام بدهد و یا خودرو مورد نظر شما را کارشناسی کند؛ زمان بر و از جمله هزینه بر خواهد بود.

مجموعه همراه کارشناس با اعزام کارشناس های تشخیص تصادف خودرو. در تمام محله های تهران این اطمینان را به شما مشتری عزیر میدهد که خودروی مرود نظر شما را با آخرین متد تشخیص تصادف ارزیابی کرده و قسمتهای تصادف کرده، نوع تصادف، شدت تصادف و … را به شما اعلام میکند.

از مزیت های درخواست کارشناس از سایت همراه کارشناس این است که: شما در هر کجای تهران باشید یک روز قبل از رفتن و خریدن خودرو با کارشناسان ما هماهنگ کرده و در ساعت مقرر و آدرس مشخص شده. سرویس کار ما را ملاقات کرده و اقدام به ارزیابی و کارشناسی خودرو مورد نظر خود کنید.